Station (6.x-2.0-unstable3) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: view
az: görünüş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Import
az: İmport

en: Field
az: Sahə

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Core
az: Nüvə

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Archive
az: Arxiv

en: Album
az: Albom

en: Artist
az: Rəssam

en: Icon
az: İconka

en: Time
az: Vaxt

en: View
az: Görünüş

en: Active
az: Aktiv

en: Year
az: İl

en: Duration
az: Müddət
