Statistics Pro (6.x-2.1) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Comments
az: Şərhlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: never
az: heç vaxt

en: Statistics
az: Statistika

en: Nodes
az: Materiallar

en: String
az: Mətn

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Tools
az: Alətlər

en: Session
az: Sessiya

en: @module module
az: @module modulu

en: Errors
az: Səhvlər

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Content statistics
az: Məzmun statistikası
