Statistics Pro (6.x-2.2) - en to ar translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إرسال

en: Value
ar: القيمة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Comments
ar: التعليقات

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Logs
ar: سجلات

en: Weight
ar: الوزن

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Name
ar: الاسم

en: up
ar: فوق

en: Add
ar: إضافة

en: The configuration options have been reset to their default values.
ar: تمت إعادة خيارات الضبط إلى قيمها المبدئية.

en: never
ar: أبدا

en: Access log settings
ar: إعدادات سجل الوصول

en: Enable access log
ar: فعّل سجل الوصول

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Paths
ar: مسارات

en: Nodes
ar: العقد

en: This field is required.
ar: هذا الحقل ضروري.

en: Terms
ar: المصطلحات

en: String
ar: المقطع

en: Users
ar: المستخدمين

en: Tools
ar: الأدوات

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.

en: Session
ar: الجلسة

en: @module module
ar: وحدة @module

en: Errors
ar: اخطاء

en: Warnings
ar: تحذيرات

en: Content statistics
ar: احصائيات المحتوى
