Statistics Pro (6.x-2.2) - en to lt translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: up
lt: viršun

en: Add
lt: Pridėti

en: The configuration options have been reset to their default values.
lt: Konfigūracijos  atstatyti į standartines reikšmes.

en: never
lt: niekada

en: Access log settings
lt: Priėjimų įrašų nuostatų

en: Enable access log
lt: Įjungti priėjimo įrašymą

en: Statistics
lt: Statistika

en: Paths
lt: Keliai

en: Nodes
lt: Mazgai

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Terms
lt: Terminai

en: String
lt: Eilutė

en: Users
lt: Nariai

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Session
lt: Sesija

en: @module module
lt: @module modulis

en: Errors
lt: Klaidos
