Storm Project Management (6.x-1.24) - en to sr translation catalogue (29 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Prefix
sr: Префикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Item
sr: Производ

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Number
sr: Број

en: Country
sr: Земља

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Price
sr: Цена

en: Provider
sr: Провајдер

en: The specified date is invalid.
sr: Изабрани датум није исправан.

en: Reports
sr: Извештаји
