Storm Project Management (6.x-1.27) - en to he translation catalogue (74 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Prefix
he: קידומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Item
he: פריט

en: yes
he: סוגים

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Priority
he: עדיפות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Projects
he: פרוייקטים

en: Project
he: פרוייקט

en: all
he: הכל

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Number
he: מספר

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Parent
he: אב

en: Category
he: קטגוריה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Add
he: הוספה

en: Notes
he: הערות

en: Icons
he: אייקונים

en: Total
he: סך הכל

en: Assigned to
he: מוקצה ל-

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: no
he: לא

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: 1 hour | @count hours
he[0]: שעה אחת
he[1]: @count שעות

en: Filter
he: סינון

en: Items
he: פריטים

en: Price
he: מחיר

en: Domain
he: דומיין

en: Customer
he: לקוח

en: Amount
he: כמות

en: Phone
he: טלפון

en: Address
he: כתובת

en: Terms
he: מונחים

en: Invoice
he: חשבונית

en: Payment
he: תשלום

en: Members
he: חברים

en: End
he: סוף

en: Note
he: הערות

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Provider
he: ספק

en: Task
he: משימה

en: Duration
he: משך

en: City
he: עיר

en: Key
he: מפתח

en: Topic
he: נושא

en: Lists
he: רשימות

en: People
he: משתמשים

en: Reference
he: רפרנס

en: Standard
he: רגיל

en: Due date
he: תאריך יעד

en: The specified date is invalid.
he: התאריך שהוזן אינו תקף.

en: Select
he: בחר

en: Tasks
he: משימות

en: Zip
he: זיפ

en: Organization
he: ארגון

en: Reports
he: דוחות

en: Billable
he: מיועד לחיוב

en: Bill to
he: חשבון ל
