Storm Project Management (6.x-1.34) - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Item
lt: Elementas

en: yes
lt: taip

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Currency
lt: Valiuta

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Number
lt: Skaičius

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Add
lt: Pridėti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Total
lt: Iš viso

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: no
lt: ne

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Items
lt: Elementai

en: Price
lt: Kaina

en: Domain
lt: Domenas

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Terms
lt: Terminai

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Members
lt: Nariai

en: End
lt: Pabaiga

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Duration
lt: Laikas

en: City
lt: Miestas

en: Key
lt: Raktas

en: Topic
lt: Tema

en: People
lt: Žmonės

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Standard
lt: Standartinis

en: The specified date is invalid.
lt: Nurodyta data yra klaidinga.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report
lt: Ataskaita

en: Total paid
lt: Viso sumokėta

en: Bill to
lt: Mokėtojas
