Storm Project Management (6.x-1.35) - en to te translation catalogue (43 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Prefix
te: ఉపసర్గ

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Item
te: అంశం

en: yes
te: అవును

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Currency
te: ద్రవ్యం

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: all
te: అన్నీ

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Number
te: సంఖ్య

en: Country
te: దేశం

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Add
te: చేర్చు

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: no
te: కాదు

en: All
te: అన్నీ

en: 1 hour | @count hours
te[0]: 1 గంట
te[1]: @count గంటలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Items
te: అంశాలు

en: Address
te: చిరునామా

en: Duration
te: నిడివి

en: City
te: నగరం

en: Topic
te: విషయం

en: People
te: ప్రజలు

en: The specified date is invalid.
te: ఇచ్చిన తేదీ సరైనది కాదు.

en: Select
te: ఎంచుకోండి

en: Reports
te: నివేదికలు
