Storm Project Management (6.x-1.36) - en to ur translation catalogue (25 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Item
ur: شے

en: yes
ur: جی ہاں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Manager
ur: مینیجر

en: Description
ur: وضاحت

en: Language
ur: زبان

en: Currency
ur: کرنسی

en: Priority
ur: ترجیح

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Weight
ur: وزن

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Email
ur: ای میل

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے

en: Filter
ur: فلٹر

en: Items
ur: سرخیاں

en: Provider
ur: سہولت کار

en: The specified date is invalid.
ur: درج کردہ تاریخ غیر معقول ہے۔
