Subscribe to feed (6.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Weight
ur: وزن

en: Default
ur: طے شدہ

en: Text
ur: متن

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
