Subscribe to feed (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Other
lt: Kiti

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Show
lt: Rodyti

en: RSS settings
lt: RSS nustatymai
