Subscriptions (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Links
az: Linklər

en: Daily
az: Gündəlik

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Number
az: Rəqəm

en: none
az: yoxdur

en: Import
az: İmport

en: Save
az: Saxla

en: Taxonomy settings
az: Taksonomiya parametrləri

en: content types
az: kontent tipləri

en: content type
az: kontent tipi

en: Hidden
az: Gizli

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: The title of the comment.
az: Şərhin başlığı.

en: The name of the site.
az: Saytın adı.
