Subuser (6.x-1.5) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: user
sr: корисник

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Parent
sr: Надређен

en: edit
sr: измени

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: security
sr: сигурност

en: Create new account
sr: Направи нови налог

en: Account information
sr: Информације о налогу

en: Registration successful. You are now logged in.
sr: Регистрација је успела. Сада сте пријављени на портал.
