Subuser (6.x-1.6) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: user
ur: صارف

en: Administer
ur: انتظام

en: Username
ur: اسم صارف

en: List
ur: فہرست

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: edit
ur: ترمیم

en: E-mail address
ur: ای-میل ایڈریس

en: security
ur: تحفظ

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
ur: آپ کا پاس ورڈ اور آگے کی ہدایات آپ کے ای میل ایڈریس پر ارسال کر دی گی ھیں۔
