Subuser (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Parent
az: Valideyn

en: edit
az: redaktə et

en: Display
az: Monitor

en: User
az: İstifadəçi

en: Create
az: Yaradıldı

en: Roles
az: Rollar

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Notify user of new account
az: İstifadəçini yeni hesab haqqında xəbərdar edin

en: Registration successful. You are now logged in.
az: Qeydiyyat uğurlu oldu. İndi daxil olmusunuz.
