SunMailer Newsletter (6.x-1.2) - en to az translation catalogue (33 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Type
az: Növ

en: Subject
az: Mövzu

en: Send email
az: Email göndər

en: Date
az: Tarix

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: None
az: Yoxdur

en: Message
az: Mesaj

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Preview
az: Önizləmə

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: View
az: Görünüş

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: mail
az: poçt

en: Text
az: Mətn

en: Statistics
az: Statistika

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Logo
az: loqo

en: Not enabled
az: Aktiv deyil

en: By @name
az: @name ilə

en: Invalid date format.
az: Yanlış tarix formatı.
