SunMailer Newsletter (6.x-1.6) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Date
pl: Data

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: None
pl: Brak

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Weight
pl: Waga

en: Name
pl: Nazwa

en: Preview
pl: Podgląd

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: View
pl: Widok

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: mail
pl: e-mail

en: Text
pl: Tekst

en: Total
pl: Razem

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Subscription settings
pl: Ustawienia powiadomień

en: Mail
pl: Poczta

en: Date format
pl: Format daty

en: Send
pl: Wyślij

en: Frequency
pl: Częstotliwość

en: Arguments
pl: Argumenty

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Missing
pl: Brakujące

en: Interval
pl: Interwał

en: Sections
pl: Sekcje

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: From name
pl: Nazwa nadawcy

en: Default format
pl: Format domyślny

en: Not enabled
pl: Nie włączony

en: Invalid date format.
pl: Nieprawidłowy format daty.

en: Send test email
pl: Wyślij testowy e-mail
