SunMailer Newsletter (6.x-2.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (31 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: None
hi: कोई नहीं

en: Message
hi: संदेश

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Sunday
hi: रविवार

en: Monday
hi: सोमवार

en: Tuesday
hi: मंगलवार

en: Wednesday
hi: बुधवार

en: Thursday
hi: बृहस्पतिवार

en: Friday
hi: शुक्रवार

en: Saturday
hi: शनिवार

en: View
hi: देखें

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: mail
hi: मेल

en: Text
hi: लेख

en: Mail
hi: मेल

en: Date format
hi: तारीख प्रारूप

en: Logo
hi: प्रतीक चिन्ह

en: Host
hi: होस्ट

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Send
hi: भेजें

en: Port
hi: पोर्ट
