SunMailer Newsletter (6.x-2.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (41 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: None
tr: Hiçbiri

en: Message
tr: İleti

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Save
tr: Kaydet

en: Sunday
tr: Pazar

en: Monday
tr: Pazartesi

en: Tuesday
tr: Salı

en: Wednesday
tr: Çarşamba

en: Thursday
tr: Perşembe

en: Friday
tr: Cuma

en: Saturday
tr: Cumartesi

en: Schedule
tr: Zamanlama

en: View
tr: Görüntüle

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: mail
tr: posta

en: Text
tr: Metin

en: Subscription settings
tr: Abonelik ayarları

en: Mail
tr: Posta

en: Date format
tr: Tarih biçimi

en: Host
tr: Sunucu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Send
tr: Gönder

en: Save changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Basic settings
tr: Temel ayarlar

en: Add section
tr: Bölüm ekle

en: Missing
tr: Kayıp

en: Mail settings
tr: Posta ayarları

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Not enabled
tr: Etkin değil

en: Send mail
tr: E-posta gönder

en: Invalid date format.
tr: Geçersiz tarih biçimi.
