SunMailer Newsletter (6.x-2.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Subject
ur: موضوع

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: mail
ur: ڈاک

en: Text
ur: متن

en: Mail
ur: مراسلہ

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Logo
ur: لوگو
