SunMailer Newsletter (6.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (35 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: View
ne: दृश्य

en: mail
ne: पत्र

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Logo
ne: ब्याज

en: Host
ne: होस्ट

en: Header
ne: हेडर

en: Recipients
ne: प्राप्तकर्ता

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
