SunMailer Newsletter (6.x-2.0-beta1) - en to ro translation catalogue (43 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: Cancel
ro: Anulare

en: Date
ro: Data

en: None
ro: Nimic

en: Message
ro: Mesaj

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Back
ro: Înapoi

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Save
ro: Salvare

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: View
ro: Afişează

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: mail
ro: mesaj

en: Statistics
ro: Statistici

en: Mail
ro: E-mail

en: Continue
ro: Continuare

en: Date format
ro: Format dată

en: Logo
ro: Siglă

en: Host
ro: Gazdă

en: Header
ro: Cap

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Send
ro: Trimite

en: Save changes
ro: Salvare schimbări

en: Arguments
ro: Argumente

en: Basic settings
ro: Setări de bază

en: Missing
ro: Lipsește

en: Not enabled
ro: Nu este activat

en: Invalid date format.
ro: Format de dată invalid.
