SunMailer Newsletter (6.x-2.0-beta2) - en to he translation catalogue (54 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Date
he: תאריך

en: None
he: ללא

en: Message
he: הודעה

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Back
he: אחורה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Schedule
he: תיזמון

en: View
he: צפיה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: mail
he: דואר

en: Text
he: טקסט

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Subscription settings
he: הגדרות מנוי

en: Mail
he: מייל

en: Continue
he: להמשיך

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Logo
he: לוגו

en: Host
he: שם שרת

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Recipients
he: נמענים

en: Send
he: שלח

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: Port
he: פורט

en: Add section
he: הוספת מקטע

en: Missing
he: חסר

en: From name
he: שם השולח

en: Newsletters
he: ניוזלטרים

en: Add newsletter
he: הוספת ניוזלטר

en: Manage subscriptions
he: ניהול מנויים

en: Not enabled
he: לא מאופשר

en: Send mail
he: משלוח דוא"ל

en: Invalid date format.
he: תבנית תאריך לא חוקית.
