SunMailer Newsletter (6.x-2.0-beta2) - en to ru translation catalogue (63 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: Cancel
ru: Отмена

en: Date
ru: Дата

en: None
ru: Нет

en: Message
ru: Сообщение

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Import
ru: Импортировать

en: Back
ru: Назад

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Save
ru: Сохранить

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Schedule
ru: Расписание

en: View
ru: Просмотр

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: mail
ru: почта

en: Text
ru: Текст

en: Statistics
ru: Статистика

en: Subscription settings
ru: Настройки подписки

en: Mail
ru: Почта

en: Continue
ru: Продолжить

en: Date format
ru: Формат даты

en: Logo
ru: Логотип

en: Host
ru: Хост

en: Header
ru: Шапка

en: Recipients
ru: Получатели

en: Send
ru: Отправить

en: Save changes
ru: Сохранить изменения

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Basic settings
ru: Базовые настройки

en: Port
ru: Порт

en: Add section
ru: Добавить раздел

en: Edit section
ru: Редактировать раздел

en: Missing
ru: Отсутствует

en: Mail settings
ru: Установки mail

en: Not configured
ru: Не настроено

en: From name
ru: Имя отправителя

en: Newsletters
ru: Рассылки

en: Add newsletter
ru: Добавить рассылку

en: Manage subscriptions
ru: Управление подписками

en: Character set
ru: Кодировка

en: Not enabled
ru: Выключено

en: Send mail
ru: Отправить письмо

en: Invalid date format.
ru: Неверный формат даты.

en: Option 1
ru: Вариант 1

en: Option 2
ru: Вариант 2

en: (None)
ru: (Нет)

en: Design
ru: Дизайн

en: Test email
ru: Тестовая электронная почта
