SunMailer Newsletter (6.x-2.0-beta3) - en to ar translation catalogue (49 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: None
ar: لا شيء

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Import
ar: استيراد

en: Back
ar: رجوع

en: Preview
ar: معاينة

en: Save
ar: حفظ

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Schedule
ar: الجدول الزمني

en: View
ar: عرض

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: mail
ar: البريد

en: Text
ar: نص

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Continue
ar: متابعة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Logo
ar: الشعار

en: Host
ar: المستضيف

en: Header
ar: الترويسة

en: Recipients
ar: المتسلمون

en: Send
ar: أرسل

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Port
ar: منفذ

en: Add section
ar: اضافة قسم

en: Missing
ar: مفقود

en: From name
ar: اسم المرسل

en: Newsletters
ar: النشرات

en: Not enabled
ar: غير مُفعّل

en: Invalid date format.
ar: صيغة التاريخ غير صحيحة
