SunMailer Newsletter (6.x-2.0-beta3) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: mail
hy: էլ. փոստ

en: Text
hy: Տեքստ

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Mail
hy: Փոստ

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: Logo
hy: Լոգո

en: Host
hy: Հոսթ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Port
hy: Պորտ

en: Not enabled
hy: Ակտիվ չի
