SunMailer Newsletter (6.x-2.0-beta3) - en to nl translation catalogue (61 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Date
nl: Datum

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Back
nl: Terug

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Save
nl: Opslaan

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Schedule
nl: Inplannen

en: View
nl: Weergeven

en: Advanced settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: mail
nl: e-mail

en: Text
nl: Tekst

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Subscription settings
nl: Instellingen abonnement

en: Mail
nl: E-mail

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Header
nl: Kop

en: Recipients
nl: Ontvangers

en: Send
nl: Versturen

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: Port
nl: Poort

en: Add section
nl: Nieuwe sectie toevoegen

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Mail settings
nl: Mailinstellingen

en: Custom message
nl: Aangepast bericht

en: Sections
nl: Secties

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: From name
nl: Naam afzender

en: Newsletters
nl: Nieuwsbrieven

en: Add newsletter
nl: Nieuwsbrief toevoegen

en: Manage subscriptions
nl: Inschrijvingen beheren

en: Character set
nl: Tekenset

en: Not enabled
nl: Niet ingeschakeld

en: Send mail
nl: E-mail versturen

en: Invalid date format.
nl: Ongeldige datumnotatie.

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: (None)
nl: (Geen)

en: From email
nl: Van e-mail

en: Sendmail path
nl: Sendmail-pad
