SunMailer Newsletter (6.x-2.0-rc1) - en to lt translation catalogue (48 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Date
lt: Data

en: None
lt: Joks

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Import
lt: Importuoti

en: Back
lt: Atgal

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: mail
lt: el. paštas

en: Text
lt: Tekstas

en: Mail
lt: Paštas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Host
lt: Serveris

en: Header
lt: Antraštė

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Send
lt: Siųsti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Port
lt: Šliuzas

en: Mail settings
lt: Pašto nustatymai

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: Newsletters
lt: Naujienlaiškiai

en: Add newsletter
lt: Pridėti naujienlaiškį

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Edit newsletter
lt: Redaguoti naujienlaiškį
