SuperCron (6.x-2.0) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: error
ne: त्रुटि

en: cron
ne: क्रोन

en: Message
ne: सन्देश

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Warning
ne: चेतावनी

en: disable
ne: असक्ष् गर्नुहोस्
