SuperCron (6.x-2.0) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: enabled
nl: ingeschakeld

en: enable
nl: inschakelen

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: disabled
nl: uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: error
nl: fout

en: Message
nl: Bericht

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Insert
nl: Invoegen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Custom
nl: Aangepast

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Months
nl: Maanden

en: Hours
nl: Uren

en: Minutes
nl: Minuten

en: disable
nl: uitschakelen

en: Exceptions
nl: Uitzonderingen

en: Output
nl: Uitvoer

en: Rule
nl: Regel

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
nl: Cron is langer dan een uur actief en is waarschijnlijk vastgelopen.

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
nl: Poging om cron opnieuw te starten terwijl cron reeds actief is.

en: Cron run completed.
nl: Cron-uitvoering voltooid

en: Log ID
nl: Log-ID

en: (empty)
nl: (leeg)

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord
