SuperCron (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: enable
ar: تفعيل

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: disabled
ar: معطَّل

en: Enabled
ar: مفعل

en: error
ar: خطأ

en: cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Message
ar: الرسالة

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Insert
ar: أدرج

en: Created
ar: الإنشاء

en: Module
ar: الوحدة

en: Custom
ar: مخصص

en: Warning
ar: تحذير

en: Save changes
ar: حفظ التغييرات

en: Templates
ar: القوالب

en: disable
ar: تعطيل

en: Exceptions
ar: استثناءات

en: ok
ar: حسنا

en: Rule
ar: قاعدة

en: Cron has been running for more than an hour and is most likely stuck.
ar: ظلت الدورية تشتغل لمدة تزيد عن الساعة. في الغالب هي معطلة.

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
ar: محاولة إعادة تشغيل مجدول الأعمال (كرون) وهو مشغل.

en: Cron run completed.
ar: اكتمل تشغيل مجدول الأعمال (كرون).

en: (empty)
ar: (فارغ)
