Superfish (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Default
nl: Standaard

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Normal
nl: Normaal

en: Menu Name
nl: Menunaam

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: The settings have not been saved because of the errors.
nl: De instellingen zijn niet opgeslagen omdat er fouten zijn opgetreden.

en: White
nl: Wit

en: Slow
nl: Langzaam

en: Fast
nl: Snel

en: Animation Speed
nl: Animatiesnelheid

en: Style
nl: Stijl

en: Blue
nl: Blauw

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Menu Depth
nl: Menudiepte

en: Mouse delay
nl: Muisvertraging

en: Configure Superfish Menus
nl: Superfish-menu's instellen

en: Light blue
nl: Lichtblauw
