Superfish (6.x-1.7) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Minimum width
ne: न्यूनतम चौडाई

en: Examples
ne: उदाहरण

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
