Support Ticketing System (6.x-1.5) - en to te translation catalogue (60 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Body
te: వివరము

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: Status
te: స్థితి

en: Totals
te: మొత్తం

en: content
te: విషయం

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Subject
te: విషయం

en: closed
te: మూసి వెయ్యబడినది

en: disabled
te: అచేతనం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Priority
te: ప్రాధాన్యత

en: unknown
te: తెలియని

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: view
te: వీక్షించు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: all
te: అన్నీ

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Last month
te: గత నెల

en: Total
te: మొత్తం

en: Mail
te: మెయిల్

en: User
te: వాడుకరి

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Create
te: సృష్టించు

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: State
te: రాష్ట్రం

en: General
te: సాధారణ

en: Color
te: రంగు

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: Optional
te: ఐచ్చికం

en: 1 new | @count new
te[0]: 1 కొత్తది
te[1]: @count కొత్తవి

en: Change
te: మార్చు

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: This week
te: ఈ వారం

en: This month
te: ఈ నెల

en: Last week
te: గత వారం
