Support Ticketing System (6.x-1.8-rc1) - en to lt translation catalogue (83 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Body
lt: Turinys

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: content
lt: turinys

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: closed
lt: uždaryta

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: Projects
lt: Projektai

en: Project
lt: Projektas

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Save
lt: Saugoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Path
lt: Kelias

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Last month
lt: Praeitą mėnesį

en: Total
lt: Iš viso

en: Assigned
lt: Priskirta

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: Assigned to
lt: Priskirta

en: Mail
lt: Paštas

en: User
lt: Narys

en: Options
lt: Nustatymai

en: Create
lt: Kurti

en: Active
lt: Aktyvus

en: Never
lt: Niekada

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: State
lt: Etapas

en: General
lt: Bendras

en: Color
lt: Spalva

en: Users
lt: Nariai

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: Port
lt: Šliuzas

en: Change
lt: Keisti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: open
lt: atvira

en: Charts
lt: Grafikai

en: Global
lt: Globalus

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: Post new comment
lt: Skelbti naują komentarą

en: Comment: added %subject.
lt: Komentaras: pridėtas %subject.

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: Generate report
lt: Kurti ataskaitą

en: Not scheduled
lt: Nesuplanuota
