Support Bot (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: List
ar: لائحة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: updated
ar: التحديث

en: all
ar: الكل

en: edit
ar: تحرير

en: True
ar: صحيح

en: False
ar: خطأ

en: States
ar: الحالات

en: Create
ar: أنشئ

en: Active
ar: نشط

en: Operation
ar: عملية

en: Notifications
ar: الإشعارات
