Support Bot (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: List
ml: പട്ടിക

en: Actions
ml: പ്രവര്‍ത്തികള്‍

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: updated
ml: പുതുക്കിയിരിക്കുന്നു

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Active
ml: സജീവമായ
