Support Timer (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (45 entries)

en: Totals
es: Totales

en: Type
es: Tipo

en: Comments
es: Comentarios

en: Support
es: Soporte

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Hourly
es: Cada hora

en: Daily
es: Diariamente

en: Summary
es: Resumen

en: Sunday
es: Domingo

en: Monday
es: Lunes

en: Tuesday
es: Martes

en: Wednesday
es: Miércoles

en: Thursday
es: Jueves

en: Friday
es: Viernes

en: Saturday
es: Sábado

en: Time
es: Hora

en: Last month
es: El mes pasado

en: <all>
es: <todo>

en: User
es: Usuario

en: Day
es: Día

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Optional
es: Opcional

en: Timer
es: Contador temporal

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Period
es: Período

en: Hours
es: Horas

en: Client
es: Cliente

en: Rate
es: Votar

en: Detail
es: Detalle

en: Aggregate
es: Añadir

en: Role(s)
es: Rol(es)

en: This week
es: Esta semana

en: This month
es: Este mes

en: Last week
es: la semana pasada

en: Pause
es: Pausa

en: Clients
es: Clientes

en: Billed
es: Facturado

en: Not scheduled
es: No planificado

en: Next month
es: Mes siguiente

en: Select the duration of your report.
es: Seleccionar la duración del informe.

en: Select the type of report to generate.
es: Selecciona el tipo de informe a generar.

en: View plan for week of @week
es: Ver planificación para la semana @week
