Support Timer (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Totals
ar: المجاميع

en: Type
ar: النوع

en: Comments
ar: التعليقات

en: Date
ar: التاريخ

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Hourly
ar: كل ساعة

en: Daily
ar: يوميًا

en: Summary
ar: الملخص

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Time
ar: الوقت

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Total
ar: المجموع

en: User
ar: مستخدم

en: Day
ar: باليوم

en: Start
ar: البداية

en: End
ar: النهاية

en: Color
ar: اللون

en: Optional
ar: اختياري

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Total:
ar: المجموع:

en: Download CSV
ar: تحميل CSV

en: This month
ar: هذا الشهر

en: Report dates
ar: تواريخ التقرير
