Support Timer (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (60 entries)

en: Totals
uk: Підсумки

en: Type
uk: Тип

en: Comments
uk: Коментарі

en: Support
uk: Підтримка

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Summary
uk: Резюме

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Time
uk: Час

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Total
uk: Всього

en: User
uk: Користувач

en: Day
uk: День

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Color
uk: Колір

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Timer
uk: Таймер

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Period
uk: Крапка

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Total:
uk: Загалом:

en: Client
uk: Клієнт

en: Rate
uk: Оцінити

en: Plans
uk: Плани

en: Plan
uk: План

en: Detail
uk: Подробиці

en: Aggregate
uk: Збирати

en: Role(s)
uk: Роль(ролі)

en: This week
uk: На цьому тижні

en: This month
uk: Цей місяць

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Pause
uk: Призупинити

en: Clients
uk: Клієнти

en: Generate report
uk: Створити звіт

en: Billed
uk: Сплачено

en: Totals:
uk: Підсумки:

en: Next week
uk: Наступний тиждень

en: Actual
uk: Поточний

en: Not scheduled
uk: Не заплановано

en: Difference
uk: Різниця

en: Next month
uk: Наступний місяць

en: Select the duration of your report.
uk: Оберіть звітний період.

en: Select the type of report to generate.
uk: Оберіть тип звіту для генерування.

en: Planned
uk: Заплановано

en: Worked
uk: Відпрацьовано

en: Support plan
uk: План підтримки

en: Support planning
uk: Планування підтримки

en: Show plan
uk: Показати план

en: Generate support plan reports
uk: Генерувати звіти з планів підтримки

en: Default rate
uk: Базова ставка
