Surveys (6.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Remove
sr: Уклони

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Update
sr: Ажурирање

en: Comment
sr: Коментар
