Surveys (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Remove
ar: حذف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Content types
ar: أنواع المحتوى

en: Weight
ar: الوزن

en: Category
ar: التصنيف

en: Update
ar: تحديث

en: User ID
ar: معرف المستخدم

en: Save categories
ar: حفظ التصنيفات

en: Question
ar: السؤال

en: Comment
ar: التعليق

en: Choices
ar: الخيارات

en: Choice
ar: اختيار

en: Questions
ar: الأسئلة
