Surveys (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Category
nl: Categorie

en: Update
nl: Bijwerken

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Save Settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save categories
nl: Categorieën opslaan

en: Question
nl: Vraag

en: Voting
nl: Stemmen

en: Comment
nl: Reactie

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Choices
nl: Keuzen

en: description
nl: beschrijving

en: Survey
nl: Enquête

en: Choice
nl: Keuze

en: Questions
nl: Vragen

en: Number of stars
nl: Aantal sterren
