Surveys (6.x-1.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Update
hy: Թարմացնել

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Save categories
hy: Պահպանել կատեգորիաները

en: Question
hy: Հարց

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն
