Surveys (6.x-1.4) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Save categories
ur: زمرہ جات کو محفوظ کریں
