Surveys (6.x-1.5) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Update
ne: अपडेट

en: Save categories
ne: कोटिहरू संचय गर्नुहोस्

en: Question
ne: प्रश्न

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया
