Surveys (6.x-1.5) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Weight
ro: Greutate

en: Category
ro: Categorie

en: Node ID
ro: ID Nod

en: Update
ro: Actualizare

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Save Settings
ro: Salvați Setările

en: Save categories
ro: Salvează categoriile

en: Question
ro: Întrebare

en: Voting
ro: Votare

en: Comment
ro: Comentariu

en: Choices
ro: Alegeri

en: Choice
ro: Opţiune

en: New
ro: Nou

en: Questions
ro: Întrebări
