Surveys (6.x-1.7) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Category
te: వర్గం

en: Node ID
te: నోడ్ ఐడి

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Save categories
te: వర్గాలని భద్రపరచు

en: Question
te: ప్రశ్న

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Questions
te: ప్రశ్నలు
