Surveys (6.x-1.6) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Update
az: Yeniləmə

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Comment
az: Şərh

en: New
az: Yeni
