Sweaver (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (109 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: The configuration options have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: none
nl: geen

en: Name
nl: Naam

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Background
nl: Achtergrond

en: View
nl: Weergeven

en: Theme
nl: Thema

en: Options
nl: Opties

en: Search box
nl: Zoekvak

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: Never
nl: Nooit

en: Your changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: active
nl: actief

en: Load
nl: Laden

en: Color
nl: Kleur

en: Theme-specific settings
nl: Themaspecifieke instellingen

en: These settings only exist for the %theme theme and all the styles based on it.
nl: Deze instellingen bestaan alleen voor het thema %theme en alle daarop gebaseerde thema's.

en: Exists
nl: Bestaat

en: Mission statement
nl: Missie-statement

en: Revert
nl: Terugzetten

en: Empty
nl: Leeg

en: Style
nl: Stijl

en: Theme settings
nl: Thema-instellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Theme-engine-specific settings
nl: Theme-engine specifieke instellingen

en: These settings only exist for all the templates and styles based on the %engine theme engine.
nl: Deze instellingen bestaan alleen voor thema's en stijlen die gebaseerd zijn op de %engine template-engine.

en: Publish
nl: Publiceren

en: inactive
nl: inactief

en: Primary links
nl: Primaire links

en: Path to custom logo
nl: Pad naar eigen logo

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: %p is not writeable by the webserver.
nl: %p is niet beschrijfbaar door de server.

en: An unknown error occured.
nl: Een onbekende fout is opgetreden.

en: An unknown error occured trying to verify %p is a directory and is writable.
nl: Een onbekende fout is opgetreden tijdens het kijken of %p een map is en schrijfbaar is.

en: Toggle display
nl: Weergave aan- en uitzetten

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw logo te uploaden.

en: No image
nl: Geen afbeeldingen

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: The settings have been saved.
nl: De instellingen zijn opgeslagen.

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Secondary links
nl: Secundaire links

en: Enable or disable the display of certain page elements.
nl: Weergave van bepaalde pagina-elementen in- of uitschakelen.

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: Path to custom icon
nl: Pad naar eigen pictogram.

en: %p is not a directory or is not readable by the webserver.
nl: %p is geen map of is niet leesbaar door de webserver.

en: User pictures in posts
nl: Gebruikersafbeeldingen in berichten

en: User pictures in comments
nl: Gebruikersafbeeldingen in reacties

en: Shortcut icon
nl: Snelkoppelingspictogram

en: Display post information on
nl: Berichtinformatie weergeven over

en: Enable or disable the <em>submitted by Username on date</em> text when displaying posts of the following type.
nl: De tekst <em>Ingediend door gebruiker op datum</em> in- of uitschakelen wanneer berichten van het bovenstaande type getoond worden.

en: Logo image settings
nl: Instellingen logo

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
nl: Indien ingeschakeld, zal het volgende logo weergegeven worden.

en: Use the default logo
nl: Standaardlogo gebruiken

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
nl: Selecteer dit als u het logo dat bij het thema hoort, wilt gebruiken.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
nl: Het pad naar het bestand dat u wilt gebruiken in plaats van het standaardlogo.

en: Upload logo image
nl: Logo-afbeelding uploaden

en: Shortcut icon settings
nl: Instellingen snelkoppelingspictogram

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
nl: Het snelkoppelingspictogram, ook wel 'favicon' genoemd, wordt in de adresbalk en bladwijzers van de meeste browsers weergegeven.

en: Use the default shortcut icon.
nl: Standaardsnelkoppelingspictogram gebruiken.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
nl: Selecteer dit als u een eigen snelkoppelingpictogram voor het thema wilt gebruiken.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
nl: Pad naar de afbeelding die u als eigen snelkoppelingspictogram wil gebruiken.

en: Upload icon image
nl: Pictogramafbeelding laden

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
nl: Als u geen directe toegang tot de bestanden op de server hebt, gebruik dan dit veld om uw snelkoppelingspictogram te uploaden.

en: Hide changes
nl: Wijzigingen verbergen

en: Highlight
nl: Accentueren

en: Delete style
nl: Stijl verwijderen

en: Theme default
nl: Themastandaard

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
nl: Deze instellingen bestaan alleen voor de thema's gebaseerd op de %engine thema-machine.

en: Switch theme
nl: Thema omschakelen

en: Exclude paths
nl: Niet op deze paden

en: Click on the element you want to theme.
nl: Klik op een tekst om de stijl aan te passen.

en: Custom css
nl: Aangepast css

en: Add custom css.
nl: Aangepaste CSS toevoegen.

en: Upload images to use as a background image.
nl: Afbeeldingen uploaden om als achtergrond te gebruiken.

en: Switch and style another theme.
nl: Kies een ander thema om te bewerken.

en: Configure the settings for this theme.
nl: Instellingen voor dit thema beheren.

en: Select an item - if any - to style it. Clicking will switch to the style editor form.
nl: Pas de stijl aan door een item te selecteren. De stijl-editor verschijnt automatisch.

en: configure sweaver
nl: sweaver instellen

en: use editor
nl: editor gebruiken

en: sweaver directory
nl: sweavermap

en: Storage for the css array
nl: Plaats voor het CSS-array

en: Table storing images.
nl: Tabel met afbeeldingen

en: Table storing selector definitions.
nl: Tabel voor de selectordefinities.

en: Your custom css has been succesfully applied.
nl: Het aangepaste css is nu actief.

en: Enable sweaver editor
nl: Sweaver-editor inschakelen.

en: Enable the editor at the bottom.
nl: Editor onderaan inschakelen.

en: Exclude selectors
nl: Selectors uitsluiten

en: Close popup
nl: Pop-up sluiten

en: Save and publish
nl: Opslaan en publiceren
